ПрАТ "ЗКЗ"

Про компанію

ПрАТ "Запорізький кабельний завод" - одне із провідних промислових підприємств України, що виробляє кабельно-провідникову продукцію. Завод був заснований у 1863 році, має багаторічний досвід роботи, передові технології та високий рівень технічного оснащення. Виробництво багатьох видів продукції і унікальним в Україні.

Нашу продукцію застосовують багато підприємств електротехнічної промисловості, передавальні та розподільні енергосистеми України. Серед наших замовників Державне підприємство "НЕК "Укренерго", під інвестиційні проекти якого ми виконуємо поставки неізольованого проводу марки АС.

ПрАТ "ЗКЗ" має багаторічний досвід постачання проводів для одного з найбільших підприємств, що виробляє силові й розподільні трансформатори та реактори - ПАТ "Запоріжтрансформатор".

Одним із основних принципів політики нашого підприємства і системне покращення якості нашої продукції

Враховуючи дедалі вищі вимоги замовників, ми постійно вдосконалюємо виробництво, технологічні процеси, систему якості, випробувальну базу. Завдяки цьому якість, надійність і стабільність параметрів нашої продукції і на незмінно високому рівні і є запорукою надійної і стабільної роботи наших клієнтів.

ПрАТ "Запорізький кабельний завод" має безцінний досвід роботи не тільки в Україні, а також за її межами. Ми здійснювали поставки продукції в Латвію, Литву, Росію, Грузію, Азербайджан, Казахстан, Молдову, Узбекистан, Таджикистан та інші. Сьогодні підприємство цілеспрямовано веде роботу з розширення географїї поставок продукції, пошуку нових ринків збуту своїї якісної продукції, залучення нових партнерів до співпраці. Для нас ринок країн Східної Європи і привабливим, і ми зацікавлені в створенні надійних довготривалих стосунків з нашими європейськими партнерами та клієнтами.

Для досягнення цих цілей у нас і необхідний потенціал: сильна команда менеджерів, висококваліфікований технічний і виробничий персонал, багаторічний досвід роботи і перспективи подальшого розвитку. Усі наші зусилля спрямовані на задоволення потреб замовників і забезпечення довіри до нас, як до надійного партнера з бездоганною репутацією.

ПрАТ "ЗКЗ" виготовляє дроти для трансформаторобудування, серед яких проводи в паперовій ізоляції, підрозділені і транспоновані (CTC), а також неізольовані дроти для повітряних ЛЕП і контактної мережі електротранспорту, мідні гнучкі дроти, дроти з емалевою і скловолоконною ізоляцією тощо. У 2016 році Запорізький кабельний завод почав виробництво нових компактних неізольованих проводів типу АСт і АСz, які мають значні переваги у порівнянні з проводами АС, для високовольтних ліній електропередач.

Запрошуємо до плідної співпраці, заснованої на принципах бездоганної якості продукції, надійного і своєчасного виконання умов взаємовигідного співробітництва!